Популярное Новое

Вчені змогли побачити, який вигляд має смерть! (відео)

18 мая 2017 Просмотры 2173
Реклама
Дослідники зафіксували процес смерті на прикладі хробака, в тілі якого від клітини до клітини поширювалися сині флуоресцентні хвилі, поки весь організм не помер.

Механізм відмирання окремих клітин досить добре вивчений: він викликає ланцюгову хімічну реакцію, яка призводить до руйнування частин клітини і утворення молекулярного сміття. Однак до сих пір вчені мали туманне уявлення про те, як «смерть» поширюється по всьому організму. Роздивляючись в мікроскоп вмираючого хробака, дослідники помітили, як синє світло хвилями проходить через кишечник.

Згідно з даними дослідження, опублікованими в «PloS Biology», відмирання клітин (некроз) поширюється по організму завдяки хімічній реакції за участю кальцію, що міститься в клітинах.

Професор Джемс стверджує:

Прийнявши до уваги всі отримані дані, ми засумнівалися в популярній теорії, згідно з якою старість приходить у міру того, як в клітинах накопичуються молекулярні пошкодження. Вивчивши біологічну складову процесів старіння і смерті, ми зможемо зрозуміти, як їх зупинити.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Твій тато захищає тебе!" - бійці ВСУ записали зворушливе звернення до своїх дітей Прифронтовой Мариуполь песней "Океана Ельзи" поздравил с Днем Соборности всю Украину (видео) "Океан Ельзи" в Минске довел зал до слез... Святослав Вакарчук посвятил песню убитому журналисту Павлу Шеремету Среди подростков становится популярной экстремальная игра «Беги или умри» - Родители обратите внимание на своих детей! "Лучший наряд" - Невеста пришла на свадьбу в костюме тираннозавра, за пять дней его просмотрели более 2,5 миллиона раз Планируете покупку б/у авто из Европы? Смотрите как определить скручен пробег на авто или нет. Видео Хам на Land Cruiser нагло отомстил водителю "восьмерки", который не пропустил его. Видео "Как эволюционировали ватники за 100 лет" Таиланд! Обычная ситуация в туалете - "После такого две недели не будешь хотеть ср@ть..."