Популярное Новое

"Сам поезжай в АТО, бык! И вообще, научись говорить по-русски, отморозок!" - Викладачка Одеського університету виявилася адептом "русского мира"

05 июля 2016 Просмотры 1313
Реклама

"Біля Куликового поля в Одесі знову було помічено доцента історичних наук, викладача ОНУ Мечникова Радзіховську О.О., про яку я писав раніше." - розповідає у своєму Facebook Сергій Стерненко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Це далеко не перший проросійський мітинг, який відвідує дана особа.

Крім того, її небезпідставно можна вважати причетною до формування терористичної групи в 2001-2002 роках, яка проходила по т. з. "справі комсомольців".

Дана жінка є рупором Кремля для спекуляцій на тему ‪#‎2травня за кордоном. Це якщо коротко.

28 червня, під стінами будівлі №2 обласної ради Одещини відбулось смішне та жалюгідне дійство. Одеських прихильників росії зібрав Ібрагім Моріс, ліванець, який погано володіє російською, але активно виступає за руский мір в українській Одесі. Вони "хоронили" Конституцію та звинувачували у вбивстві останньої спочатку Майдан, потім ‪#‎2травня та "гражданскую войну".

Я викладав відео з місця подій, і увагу фб-спільноти привернула одна жінка, яка є на записі.

Радзіховська Олена Олександрівна. Працює на кафедрі історії викладачем в ОНУ ім. Мечникова. Доцент.

На відео (з 1:21) вона кричала мені "Сам поєзжай в АТО, бик! І вобщє, научісь гаваріть па рускі, атмарозок!... І нєчєго здєсь стоять! Тупіца! Вот і наше право в свайом городє... іді са сваім канстутізним правом падальше!.... Работай іді, тварь!".

Пізніше, наприкінці "мітингу" вона кричала "Адєса - рускій горад!".

Я не стану давати правової оцінки її висловам. Це робота СБУ, яка, я сподіваюсь, її виконає.


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Это наибольший грабеж тысячелетия государственного бюджета страны" - Березюк о национализации "Приватбанка" Насиров отказался показать электронный браслет: "Он находится в интимной зоне" Извините а это где? "Нужна группа для выезда в Киев и чтобы не было так, как тогда, - со щитами и касками. Там есть 12,7 и "Винторез"?" - Переговоры задержанного военного и поставщика оружия "Выборы планируются на 22 октября. Сначала президентские, а потом парламентские" - Парасюк Путин мечтает уйти на покой и три проблемы мешают ему успешно завершить карьеру Террористы показали, как Савченко прибыла в "ДНР" (видео) "Упор лежа принять! Быстро, я сказал!" - В кулуарах Рады нардепа от БПП журналисты заставили отжиматься Порошенко подписал законы, которые позволят ускорить строительство новых автомобильных дорог - "Многие годы в Украине их фактически не строили" "Если бы мой дед, ветеран, увидел как кто-то носит "георгиевскую ленту" - дал бы в морду!" - Поярков