Популярное Новое

"Сам поезжай в АТО, бык! И вообще, научись говорить по-русски, отморозок!" - Викладачка Одеського університету виявилася адептом "русского мира"

05 июля 2016 Просмотры 1315
Реклама

"Біля Куликового поля в Одесі знову було помічено доцента історичних наук, викладача ОНУ Мечникова Радзіховську О.О., про яку я писав раніше." - розповідає у своєму Facebook Сергій Стерненко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Це далеко не перший проросійський мітинг, який відвідує дана особа.

Крім того, її небезпідставно можна вважати причетною до формування терористичної групи в 2001-2002 роках, яка проходила по т. з. "справі комсомольців".

Дана жінка є рупором Кремля для спекуляцій на тему ‪#‎2травня за кордоном. Це якщо коротко.

28 червня, під стінами будівлі №2 обласної ради Одещини відбулось смішне та жалюгідне дійство. Одеських прихильників росії зібрав Ібрагім Моріс, ліванець, який погано володіє російською, але активно виступає за руский мір в українській Одесі. Вони "хоронили" Конституцію та звинувачували у вбивстві останньої спочатку Майдан, потім ‪#‎2травня та "гражданскую войну".

Я викладав відео з місця подій, і увагу фб-спільноти привернула одна жінка, яка є на записі.

Радзіховська Олена Олександрівна. Працює на кафедрі історії викладачем в ОНУ ім. Мечникова. Доцент.

На відео (з 1:21) вона кричала мені "Сам поєзжай в АТО, бик! І вобщє, научісь гаваріть па рускі, атмарозок!... І нєчєго здєсь стоять! Тупіца! Вот і наше право в свайом городє... іді са сваім канстутізним правом падальше!.... Работай іді, тварь!".

Пізніше, наприкінці "мітингу" вона кричала "Адєса - рускій горад!".

Я не стану давати правової оцінки її висловам. Це робота СБУ, яка, я сподіваюсь, її виконає.


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Это же больной псих, как таких в МВД принимают, позорище.. У него аж пена из рта ... "Как так ты мне не подчиняешься?(...я же власть". Видео "Украинский порядок" - Первые кадры факельного шествия «Азова» в Харькове Перед тем как снимать штаны, убедитесь, что это действительно доктор! - Во Львове в туалете больницы изнасиловали деда "Красавчик! Захарченко от такого обкакается жидким стулом" - Десантник первым же выстрелом уничтожил БМП врага под Донецком "Еб#нут#й 80-го уровня" - "В России я конченое г@вно и там у меня все ху#ово, поэтому я поехал убивать украинцев" Від перегляду кров холоне в жилах! В мережі показали кадри з нагрудної камери вбитого в Дніпрі поліцейського. ВІДЕО Российская авиация будет уничтожена: Украина поставила жирную точку в вопросе господства России в воздухе (видео) В Киеве пьяное донецкое б#дло угрожает расправой людям - Соцсети возмутили "подвиги" переселенца Відео не для слабонервних. В Києві Охоронці супермаркету побили підлітка за два з'їдені горішки