Популярное Новое

"Туц-туц, "пасіто-пасіто", "крихітки" невміло трусять дупами та намагаються вирішити у батлі "ху із чіка намбер 1" - В Києві компанію потягнуло на пригоди

26 Июль 2017 Просмотры 281
Реклама

Вітальку потягнуло на пригоди

Дійові особи: Головний рєшала Оболоні - Андрусенко Віталька, дружина Вітальки, якась подруга дружини Віталькі, кент Вітальки, охорона супермаркету, наряд Управління поліції охорони в місті Києві, екіпаж патрульної поліції, автомобіль #Mitsubishi (д.н.з. #AA8499IT)


Дія 1.

Туц-туц, "пасіто-пасіто", грає музон, алкоголь тече рікою, "крихітки" невміло трусять дупами та намагаються вирішити у батлі "ху із чіка намбер 1". Компашка тусує на березі Оболонської набережної. Останню чарку допиває бест френд Вітальки. Стає трохи сумно, посмішки змінюються на звичайнісінькі сірі обличчя. І тут Віталька видає "ща, я бистро сльотаю в магаз за добавкой". Восторг, крики "браво", сміх та радість. Дбайлива дружина Вітасіка каже "та паехалі все вместе, чуть развеимся, сменим абстановачку". Не встиг Віталік вдягнути футболку на своє тіло Аполлона, як автівка вже мчить нічною Оболонькою. Доїхали до супермаркету, нікого не збили, самі цілі, пришвартувались - вже добре.


Дія 2.

Залетіли в супермаркет Кишеню. І тут знов Вітаська в ударі "есі жить - то с каралевой, есі атдихать то как каралі". Під цей крилатий вислів кладе у візок баночку ікри та "утюг" оковитої. Овації не замовкають, самого Вітальку аж розпирає від гордості за самого себе, але для всіх він кремінь, і ледь здержуючи себе видавлює скупу посмішку. Прикасову зону вони просто оминають і тупо виходять з магазину. Охорона кричить "стій", але цілеспрямованих людей так просто не зупинити. Із відчуттям перемоги над Великою Кишенею компашка сідає в авто.


Дія 3.

Єрон-дон-дон продовжувався недовго - якісь дивні поліцейські перекрили дорогу, "савсем страх патерялі" подумав Віталька, але викрикнув трохи образніші речі. "Прічіна остановкі" - заспівала кохана дружина, "да, на каком аснаваніє, представся" - підгавкнула подружка дружини. В цей час мав ще щось сказати бест кент, але він кудись зник. 

Показали Вітасіку відос, де він мав би розплатись за товари "першої необхідності", але просто пішов... "Ну, забил чутка, ну с кем не биваєт, тем более, когда такіє дівчулі рядам. Ну, а то што пьяний за рульом - так я і не ехал, у нас бил трезвий вадітель, скоро прійдет, тем более, что ви меня не астанавлівали".
Трошки не прокатила така версія і тоді Вітася пішов у "ва-банк" - докулупатися до стражів порядку так, щоб вони перевищили свої повноваження. І тут облом. На простягнуті руки до поліцейського отримав трохи теренчику. Геніальні плани не перестали покидати розумну голову Віталіка і він почав вдавати, що йому поганенько. Викликали швидку, а лікарі сказали, що все норм. Засада якась.


Фінальна дія.

Випасили Віталінчику повну купу бумажок: ст. 126, ст. 130 з евакуацією, ст. 173, ст. 178 та ст. 185. І все це по КУпАП.

І що за ніч така...? Так же добре все починалосьРеклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Пьяное в хлам чудовище" - Ночью в Киеве нетрезвый водитель совершил четыре ДТП Ужасное ДТП в Львове - Появилось жуткое видео, на котором машина переезжает девушку "Вот что значит работа в команде" - Канадские военные разобрали и собрали внедорожник за полторы минуты "Них*ево за хлебушком сходил" - Как новые полицейские унижают граждан, как им пох*р человеческая жизнь и человеческое достоинство Нужно ли стряхивать после заправки авто? Красивая девушка "развела" инструктора по вождению (видео) Авто восстановлению не подлежит - В России колесо БелАЗа раздавило Toyota Corolla "Я изменила мужу всего один раз" - Самая сексуальная полицейская страны шокировала ответами на провокационные вопросы Чеченец поиздеваться над Дпс-ником РФ. Видео "Tesla может разместить производство в Украине" -Мминистр инфраструктуры Украины Владимир Омелян