Популярное Новое

Саакашвілі: Президент не вимовляючи моє прізвище вголос, звільнив мене по-тихому. Відео

09 ноября 2016 Просмотры 161
Реклама
Президент зіпхнув моє запитання на Кабмін, який навіть не вимовляючи моє прізвище вголос, звільнив мене по-тихому.
В останній день своєї роботи я дізнався дуже приємну новину про те, що за рейтингами міжнародних організацій Одеська область стала всеукраїнським лідером по інвестиційній ефективності.
Дякую Любі Шипович і всій команді! Чому це сталося найкраще знають не міжнародні організації, а одеський бізнес, що добре показано у цих інтерв'ю.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Дрон ОБСЕ зафиксировал батарею гаубиц «ДНР» в районе Светлодарской дуги "Он подставил меня и мою семью. Надо быть мужчиной и отвечать за свои слова" - Ляшко в Раде облили томатным соком "Щенки, вы вообще ох#ели! Я прокурор, а он у Кивалова преподаватель!" - В Одессе угрожали полицейским из-за протокола “Добкин в опере”: нардепа-звезду соцсетей “нашли” на впечатляющем видео Громкое заявление Алексея Арестовича: Порошенко - бандит который наживается на крови! (аудио) У Печерского суда произошла драка - Дело айдаровца "Бати" Він що лорд, сер, пер, х*р ? Нащо йому англійський паспорт? – Москаль про Насірова (відео) “Россия тебя одевала, кормила, а ты тв#рь за Украину стоишь? Бендера!” – В*тник разошелся на проукраинском митинге в Харькове (ВИДЕО) Сотрудники Госпогранслужбы совместно с СБУ разоблачили 6 граждан России и не пустили в Украину