Популярное Новое

Це треба бачити! У Коломиї комунальники за декілька годин закатали в асфальт каналізаційні люки та 3.5 млн. грн. (відео)

17 марта 2017 Просмотры 134
Реклама

Ноу-хау прикарпатських дорожників. У Коломиї вони так квапилися відремонтувати дороги, що закатали в асфальт люки і навіть зливну каналізацію. Про такий "передовий" досвід автодорівців - дивіться далі в сюжеті.

Капітальний ремонт вулиці Старицького в Коломиї почали, за українською традицією, серед зими, саме напередодні Нового року. Поспішали освоїти кошти.

"Перед Новим роком. Сипали на болото, шутрували. Вночі це робилося. І зразу покривали асфальтом. Ну смішно. Треба було напевно гроші закатати так вони і зробили скоренько", - каже житель міста Коломиї Роман Городчук.

Закатавши асфальт поверх болота, будівельники поїхали. А пенсіонерці Марії Іванюк, щоб звільнити проїзд до власного будинку від бетонних блоків і будівельного сміття, довелося наймати робітників власним коштом.

"Це я о тут наймала людей щоб мені відсунули. От, бачите, в сусіда, в мене так було, як і в сусіда. То я ще мусила платити гроші і тут майстрам тим, що це викидали трактору. Я ж казала: дайте прохід. Ми це заберемо, скоро заберемо", - розповідає жителька міста Коломиї Марія Іванюк.

Розриті пішохідні доріжки - це ще квіточки. Будівельники примудрилися поховати під асфальтом всі каналізаційні люки і навіть ливнівку!

"З тієї сторони мала би бути ливнева каналізація, є дірка закладена каменем. І де її чистити, люків ми не бачимо. Тобто відповідно на цій дорозі мали би бути люки які мали б обслуговувати і каналізацію, і водопровід. Немає. Я думаю вони закатані під асфальт", - розповідає директор комунального підприємства "Полігон Екологія" Михайло Попелюк.

А ось бордюри встановити забули. Без них асфальт вже розповзається і тріскається. Капітальний ремонт на вулиці Старицького та ще на двох - Атаманюка і Міцкевича - робила така собі фірма "Явсон-Чернівці". Гроші на це виділяли з обласного бюджету, але проконтролювати будівельників чиновники чи то забули, чи то не захотіли.

"Я звернувся в обласну адміністрацію під час виконання робіт. Тобто під час того, коли асфальтоукладальник асфальтував дорогу, я зробив зауваження дорожникам "Явсона" - чому ви асфальтуєте люки? Звернутися в письмовому порядку до керівників області - відповідь мені не надали", - розповідає заступник міського голови Коломиї Богдан Федорук.

Листи від коломийських чиновників в обласному департаменті будівництва та житлово-комунального господарства бачили і запевняють, що навіть читали. Але ось перевіряти чомусь не стали.

"Я дуже слабо вірю в те, щоб робили такі речі, щоби ставили асфальт безпосередньо в болото. Реагували в телефонному режимі, безпосередньо зв'язувалися з керівником. І наголошували йому на тому, щоб він проводив роботи якісно", - каже директор департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА Назарій Іванов.

Чиновник запевняє: фірма "Явсон-Чернівці" обов'язково усуне недоробки. Але чи вистачить грошей? Адже щоб відремонтувати лише півкілометра дороги на трьох вулицях чудо-будівельники витратили 90 відсотків від кошторису, а це понад три з половиною мільйони гривень.

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Секс инструктор", профессионально раз**бал и выгнал с дороги наглых мусоров "Здравствуйте, меня зовут Альберт! Я полицейский! Вы проехали перекресток на зеленый свет!" (+18) "Выходи сюда, с#ка, я тебе говорю!" - В РФ две высокодуховные женщины вырвали друг другу волосы из-за места для парковки Вот он - наш ЖЕЛЕЗНЫЙ МОНСТР : Kraz внедорожник ''VEPR''. Украинская мощь! (видео) "Я тебе сейчас черепуху, с*ка, развалю" - Давайте сделаем этих блюститель закона известными! Репост! "Уровень развития полицейской "школьница"... п#здец" - Может надо проверять их перед тем, как давать оружие? "Просто уму непостижимо... Еб#ная путинская рашка..." - В России четыре п#доры ДПС вытащили парня инвалида без руки из автомобиля ДОПЕРЕКРИВАЛИСЬ – в українців будуть вилучати автомобілі з іноземною реєстрацією (Відео) Видеоподборка ужасных ДТП на скользкой дороге - Иногда, от заноса не спасает ни полный привод в авто, ни шипованная резина...