Популярное Новое

Жебраки в Івано-Франківську "зцілюються" за 5 секунд, коли бачать Муніципальну варту

08 Декабрь 2016 Просмотры 173
Реклама

На сторінці Муніципальної варти у Facebook опублікували відео, на якому жебрачка раптово «зцілилася» і втекла. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР, передає 24-online.

Як повідомляється, в Івано-Франківську працівники КП «Муніципальна варта» підійшли до жебрачки, щоб запитати, чи не потрібна їй допомога. На перший погляд жінка мала фізичні вади, але коли вона побачила «муніципалів», то почала втікати.

Муніципальна варта просить не вестися на таких жебраків, які раптово «одужують», і радить давати пожертви у спеціалізовані фонди, які справді допомагають тим, кому це потрібно.


Вам также может понравиться

"Полиция сама обворовывала дома! После этих переатестаций, порядочные ушли, а бандиты остались" - Москаль о перестрелке в Княжичах Олексій Мочанов: Хто ви, тварюки?! Ви сподіваєтеся жити вічно?! Вам картини важливіше голодних і обірваних солдатів на передку?! Как в "ЛНР" промывают мозги молодым студентам. Лживость, лицемерие, подлость, двуличие, гнусность... Нет слов... "Москалям аж дух заперло!" Це не Київ і не Львів, це Манхеттен! І тисячі українців співають Гімн України. ВІДЕО Повії серед українських зірок… Скільки коштує замовити зірку в сауну? (ВІДЕО) "Звонит какая-то курва... заеб*ли эти садики..." - Что говорят чиновники о гражданах когда их никто не слышит Нехай живе в "русском мире": Охлобистіну заборонять в'їзд до цивілізованих країн через "паспорт ДНР" (відео) "Трамп может захотеть войти в историю как тот, кто вернул Крым Украина" - Логвинский 4 минуты, которые стоит посмотреть каждому русскому - Как Хрущев “подарил” Крым Украине (ВИДЕО)