Популярное Новое

СЕМЕНЧЕНКО: Це дуже важливе відео. Я прошу усіх патріотів України уважно подивитися і показати тим, хто не бачив

07 марта 2017 Просмотры 8817
Реклама
Це дуже важливе відео. Я прошу усіх патріотів України уважно подивитися і показати тим, хто не бачив.
Я хочу звернутися до тих членів українського парламенту які вчора взяли участь у мітингу працівників Авдіївського коксохіму Ахметова, а потім на «Антиблокадном Віче» в Краматорську. Я назву прізвища: Т. Чорновол (НФ), В. Лапін (НФ), П. Кішкар (БПП), Д. Лубинець (БПП). Ви виступали на цих мітингах, стояли «у президії», а потім назвали себе «делегатами від Народного Віче на переговори з блокадниками».
Я не хочу вас зараз переконувати. У мене до вас всього три питання. Дивно, що ви досі не поставили їх собі самі.
1) Вас не бентежить що більша частина учасників «народного віче» відмовляється не тільки виконувати гімн України, але і його слухати? А та частина що показує повагу до наших державних символів як раз прийшла Блокаду підтримати?
2) Вас не бентежить, що після «народного Віче» велика частина людей (типу жителів Краматорська) організовано проходить до автобусів і їде? Киян на кожне «Віче» на Майдані теж автобусами звозили?
3) Жителі Краматорська звернули увагу на те, що серед організаторів і учасників мітингу помічені люди возивші масовку на Антимайдан, антиукраїнські мітинги в Донецьку в 2014, а також ті хто блокував навесні 14 року БМП Дніпровської десантної бригади. А ті кого ви називаєте «агентами Путіна» навесні 2014 взяли в руки зброю і пішли захищати Україну. Вас це не бентежить?
Головне питання — ви впевнені що ви зараз з Україною на одній стороні барикад?
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Он проиграл, и он это понимает" - Психиатр объяснил, почему у Путина нет будущего А что на это скажет господин Ляшко? 95 квартал направлял помощь украинским защитникам исчисляемую миллионами! (видео) Почему радоваться смерти Чуркина – это нормально "И снова BlaBlaCar..." - В Кременчуге водитель чуть не утопил свою 17-летнюю попутчицу в Днепре (видео 18+) "Наконец-то его арестуют!" - В России вынесли постановление "суда" об аресте Яценюка "за зверства в Чечне" (ДОКУМЕНТ) “Вы Крым поскорее верните, Свергайте убийцу-Ху*ла!": Поющий дальнобойщик покорил сеть новым хитом (видео) В Днепре сотни людей простились с погибшим на Светлодарской дуге военным "Боже, какая красота ... Спасибо. Эмоций море!" - Танец киевских учителей 1 сентября 2016 Смотреть всем! Украинский журналист РВЕТ "В*ТУ" В КЛОЧЬЯ в прямом эфире "пропагандаТВ" (видео)