Популярное Новое

Перший на Західній Україні Party bus з’явився у Франківську (ВІДЕО)

01 марта 2017 Просмотры 116
Реклама

Для  OGOGO! керівник проекту Роман Юрчило розповів, що ж таке дискотека на колесах.

Ідея “запустити” Party bus на Західній Україні виникла влітку. В Україні таких автобусів  є декілька, зокрема, у Києві, Одесі.

“На Західній Україні такого взагалі ще не було. Ідею запозичили з-за кордону – дискотеки на колесах дуже популярні у Чехії, Польщі, Німеччині. DiscoBus їздять по великих містах, організовують відпочинок, дозвілля людей і, в принципі, попит на них досить високий в Європі”, – розповів керівник проекту.

Автобус італійської фірми Iveco придбали за кордоном та й облаштовували теж – у Польщі, оскільки в Україні такими проектами ніхто не займається.

“Автобус переробляли півроку: викинули всі крісла, звісно, крім водійського. Залишилася лише “коробка”, яку ми й переобладнали під дискотеку”, – каже Роман Юрчило.

У Party bus облаштували лаунж-зону, бар, танцмайданчик, установили караоке, плазмові панелі, “світломузику” та, навіть, шест для стриптизу. Звісно, автобус обладнаний звукоізоляцією. Однак проблеми виникнуть, коли ви захочете піти в туалет. Party bus не обладнаний санвузлом, тому, певно, доведеться гукати водію, щоб зупинявся час від часу.

“Туалет не ставили задля економії місця в середині. Зате наш Рarty bus претендує на звання найбільшого в Україні. Клієнти можуть скористатися туалетом на зупинках, які ми робимо”, – каже Роман Юрчило.

Їжу та напої ви приносите свої, а ще можете самі обрати музику для вечірки. “Інші” (замовлення танцівниць тощо) послуги теж можливі. Окрім цього, вам не доведеться перейматися, що під час руху автобуса на українських дорогах ви розіллєте шампанське чи впадете, адже автобус обладнаний спеціальною системою, яка пом’якшує наслідки потрапляння колеса в яму. Всього Party bus може вмістити 20-25 людей.

Проект DiscoBus запустили на території Івано-Франківської області наприкінці січня. Спочатку працювали у Буковелі, Яремче, а минулого тижня автобус пригнали до Івано-Франківська. У планах, щоб DiscoBus працював саме в Івано-Франківську та, можливо, у найближчих райцентрах.

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Я этот день не забуду никогда!" Елена Кравец побывала в зоне АТО, и с прослезившимися глазами рассказала о впечатлениях (видео) УВАГА! РОЗШУКУЄТЬСЯ ПОЛІСМЕН-ЗЛОЧИНЕЦЬ! В Харькове обычный парень поставил на место б#дло охрану ночного клуба, соцсети разошлись во мнении (видео 18+) "Пару раз казалось, что стеклу звизда. А так красиво, конечно..." - Поезд движется по заваленным деревьями путям после снежной бури "У "ваты" пуканы подгорают от этого видео!" - В 2016 году украинцы показали, что способны удивить мир! Нам есть, чем гордиться! "Третьего не будет - это будет настоящая война" - Девушка, которая побывала на двух Майданах, поделилась воспоминаниями "Украинцы, не нужно прогибаться перед ЕС и США, как минимум - мы равны! А Россия без нас - несостоявшееся государство! Видео, где запечатлен момент, как моллюск "выплевывает" отходы своей жизнедеятельност стало вирусным! “ЗА ШМАТ ЇЖІ МАТИ МОЛОТКОМ ВИБИЛА ЗУБИ” - ІСТОРІЯ ПРО ШЕСТИРІЧНОГО ХЛОПЧИКА ЗВОРУШИЛА ВСЮ УКРАЇНУ