Популярное Новое

Орел жбурнув живу змію у відпочивальників: небезпечне відео

19 сентября 2016 Просмотры 847
Реклама

Це відео шокувало Мережу. Спочатку орел кружляв над водоймою поруч з відпочиваючими на березі людьми.Потім він помітив змію, що повзла неподалік, підлетів, підхопив і, замість того, щоб відлетіти і пообідати нею, жбурнув її прямо в хлопця, який знімав все це на камеру!

Проте знайшлися і ті, хто розгледів у відео руку майстра візуальних ефектів. Багато хто не повірив у справжність події. Як воно було – ніхто достеменно не знає. Як ви думаєте, правда?

Джерело


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Понаедут, козлы-ротозеи, И таращат свои, бл*ть, глазницы." - Шнуров жестко высмеял "духовные скрепы" россиян в новом скандальном стихе "Я тебе зрадив, друже мій. Не просто зрадив… Я продав тебе, мій друже. Я друга вперше у житті продав…" - Пост Притули підірвав мережу Водитель думал если парень на велосипеде, то он неудачник. Видео о том, как не нужно относиться к велосипедистам Поразительно, в Аргентине лабрадор спас своего друга от течения Жизненное видео, парень показал девушке кто она есть. Невероятный выстрел на охоте на утку - Да этот охотник читер какой-то! Красава! "Если ты православный, считаешь, что Запад хочет сгноить Россию, Сталина на вас нет, и Крым наш... - то эта песня специально для тебя! "Впечатления останутся на всю жизнь" - Чемпионка по стрип-пластике произвела фурор, исполнив откровенный номер в купальнике и муке "У цю ніч сили світла досягають максимуму, а сили темряви зникають" - Івана Купала 2017, ритуали для здійснення мрій