Популярное Новое

"Раб - це людина, яка позбавлена всіх прав і є повною власністю господаря, що розпоряджається його працею і життям"

14 июня 2017 Просмотры 30
Реклама
"У Москві і Санкт-Петербурзі затримані люди протестуючі проти корупції чиновників.

Йдеться як про затриманих на Тверській вулиці, так і на проспекті Сахарова, де акція проти корупції санкціонована владою.
У Санкт-Петербурзі співробітники ОМОН оточили учасників антикорупційної акції на Марсовому полі і почали їх затримувати.

Поліцейські затримали більше 300 учасників акції на Марсовому полі, повідомили в Смольному. За офіційними даними, в мітингу брали участь близько трьох з половиною тисяч чоловік. «Фонтанка» оцінює число учасників приблизно в 10 тисяч чоловік"- пише автор відео Erich Hartmann
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Ну и где ваша балалайка кац*пы!?" Вуличні музиканти зайшли у Київське метро, і стали героями соцмереж (відео) Три найважливіші для християн дні: що не можна робити, і що не несуть на освячення до церкви Танец, который взрывает ваш мозг! - Спорим, Ты будете смотреть второй раз? "Молодці! Душу розриває!" - "Молитва на Різдво": "Піккардійська терція" разом з героєм АТО записали сучасну колядку Среди подростков становится популярной экстремальная игра «Беги или умри» - Родители обратите внимание на своих детей! Посол ЄС привітав українців з «безвізом» українською мовою Соцсети в восторге от птенца, который кайфует от почесывания ватными палочками и падает от удовольствия "Мама на небесах уже" - Дети Авдеевки, которые остались сиротами из-за обстрела 13 мая 2017 боевиками города. Слова излишни "Мажор был наказан прямо на дороге!" Муж увидел жену в чужой машине. Смотрите, что было дальше (18+)