Популярное Новое

"Не ґвалтував, тільки пальця запхав" - Оприлюднено телефонні розмови батьків підлітка про вбивство тернопільської випускниці

07 июля 2017 Просмотры 425
Реклама

Оскільки справа про вбивство 17-річної мешканки Тернопільщини Ірини Мукоїди набула неабиякого розголосу та резонансу, очільник Тернопільської обласної поліції Олександр Богомол сьогодні вирішив надати журналістам додаткові докази вини 16-річного підлітка із сусіднього села, якого затримали за підозрою у скоєнні цього страшного злочину. Хоча в його невинуватість не вірять ні мешканці селища Вишнівець, де сталася трагедія, ні, тим більше, родичі підозрюваного, правоохоронці іншої думки. І кажуть, що на те є підстави, передає 24-online з посиланням на press-centr.

- Більше 70 працівників поліції тиждень працювали цілодобово над розкриттям цього злочину, - говорить начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол. - У перший же день після вбивства ми з’ясували повністю весь маршрут жертви, осіб, які з нею контактували, та тих, хто міг мати причетність до вбивства. Ми відібрали і вилучили одяг цих людей, біологічні зразки, в тому числі - й підозрюваного. До речі, до нього ми повернулися на третій-четвертий день, коли зрозуміли, що будь-хто інший вчинити цей злочин не міг.

Правоохоронці кажуть, що доказами вини підозрюваного є краплі крові дівчини зсередини його штанів, мовляв, очевидно, зовні вже встигли почистити.

- Він нам усе розповів, спочатку усно, потім у присутності батька, - каже Богомол. - Рідні затриманого знали про те, що він накоїв, з першого ж дня, але нікому нічого не казали. Ймовірно, ще й намагалися приховати сліди злочину - зокрема, випрали його одяг.

Журналістам правоохоронці продемонстрували фрагменти кількох телефонних розмов між рідними затриманого, а саме між його матір’ю, братом та батьком, де вони обговорюють скоєне і те, що до вбивства причетний їхній родич.

- Коли брат прийшов до підозрюваного і той розповів усю цю історію, йому стало погано, втратив свідомість, - продовжує головний поліцейський області. - Ми надавали йому допомогу, він плакав, підозрюваний теж плакав, каявся. Брат знав про те, що підозрюваний вбив, в першу ж ніч після скоєння злочину. Думаю, що мама теж про це знала. Про це, зокрема, свідчать їхні дзвінки до свідків і їх прохання сказати, що, мовляв, в нього був не ніж, а плоскогубці. Мати не розуміє, як таке могло статися. А ще не розуміє, чому, якщо його не били, а він сам у всьому зізнався.

Зараз із Києва до Тернополя прибула спеціальна перевірка, яка проводить службове розслідування і відповідно дасть оцінку діям поліцейських у розслідуванні цього кримінального провадження. Будуть спілкуватися з представниками обох сторін – потерпілої та підозрюваного. Невдовзі вже стануть відомі результати всіх експертиз. Їх пан Богомол теж обіцяє оприлюднити одразу. Щодо заяв матері підозрюваного про те, що її сина били, кололи та насильно поїли горілкою, проводитимуть службове розслідування.

А поки затриманий перебуває у Теребовлянському ІТТ і його щодня привозять до Тернополя на проведення слідчих дій, де він бачиться з мамою.

До слова, сім’я підозрюваного вже змінила двох адвокатів і тепер участь у процесі бере захисник, який також представляє інтереси затриманого в іншому кримінальному провадженні, а саме, у крадіжці автомобіля.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Люди встают на колени и не могут сдержать слез..." Посмотри ху#ло как украинцы прощаются с легендарным "козаком", которого замучили твои псы! Ответ президенту от молодых и неиспачканных представителей ОДА, РДА, таможни и закрытого ЦОГ (ВИДЕО) "Предоставьте Химикусу охрану! Я служил в армии, я умею пользоваться оружием, могу еще раз продемонстрировать" Жители Керчи жалуются журналисту, как им плохо живется под российскими оккупантами. ВИДЕО «Дура-в*тница!» — Чичерина на КремльТВ пожаловалась на «хунту» и «фашистов» в Украине (видео) Журналіст з Чернівців "порвав" зал в ефірі Шустер Live. Відео Крымчанка в Киеве: Я осознала, что такое Независимость. Видео Я дико скучаю по Красной площади! - Коренной москвич выступавший в оккупированном Крыму, все-таки принял участие в Евровидении "Все под контролем! Держим позиции и не отдаем ни сантиметра земли нашей!" - Бойцы АТО держат позиции в Авдеевке