Популярное Новое

Кузьма Скрябін про Парасюка, сильно! (аудіо)

17 марта 2017 Просмотры 4040
Реклама
Андрій Кузьменко був упевнений: на сході триває війна, а не АТО, влада лише набиває власні кишені, а людей вважає міллю.

Співак назвав АТО війною. "Зрозуміло, що антитерористична операція не може продовжаться стільки часу. Зрозуміло, що це війна, війною її ніхто не називає. З якого приводу країна повинна мобілізувати людей на АТО? Давайте, в "Борисполі" терористи захоплюють літак, і з нас вибирають: ти, ти і ти, йдіть його від терористів забирайте. Це не терористи. Це давним-давно війна", - сказав Андрій Кузьменко.

За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було". 

Пізніше Андрій Кузьменко заявив, що з усієї верховної ради довіряє тільки Парасюку.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Я не удивлюсь, если в августе хлопнут "Интер" - Появился прогноз, кого запретят следующим в Украине Кузьма Скрябін про Парасюка, сильно! (аудіо) "Если 30мм попадает в кацапа - там и закапывать будет нечего" - Полк «Азов» дал жесткий отпор сепаратистам под Широкино (Видео 18+) "Это называется "восстание машин" - В Кременчуге Гройсман водит радиоуправляемую бронемашину "330 судей саботируют дела по Майдану. Покровительствует им Портнов" - Глава ОО "Родина Героїв Небесної Сотні" Бондарчук "Я захватывала СБУ в Луганске,а Украина мне пенсию не платит", - женщина из Луганска жалуется на жизнь (видео) Очень трогательные слова! "В 25 ты стала мамой!" - Сергей Притула поздравляет Украину с днем рождения "Сук...а сидеть!" Внимание! Вот так сегодня работают сотрудники КОРДа, это настоящий стыд и позор (часть 2) Крик крымской души: Я за лучшую жизнь Родину продала! Стыдно то как. Видео