Популярное Новое

Так вбивали твій народ... Це має знати кожен Українець, що має мізки та серце! (відео)

15 ноября 2016 Просмотры 46047
Реклама

Так вбивали твій народ...

До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.

Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди...

Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям.

Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.

Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.

Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка...

І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід — їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

«Да пошли они все в «за#цу» — БРАВО! Макаревич заткнул язвившего "журналюгу" РФ,отвечая на вопрос об Украине. Видео День пам'яті Кіборгів. Запаліть свічку, пом'яніть хлопців. Слава Героям! Вічна пам'ять... (відео) "Пиня" с "Сеней-Кроликом" сделали ставку на проигрыш "Пороха", б*я буду, Фирташем клянусь, век Коломойского не видать!" - Сергей Поярков «Альтернатива "ахметовскому" углю есть, было бы желание!» — волынские шахтеры обратились к правительству (ВИДЕО) "После этого ни Москва, ни Киев не смогут спекулировать обменом" - Брифинг Савченко относительно опубликованного списка заложников "Я хочу попросить прощения, если я там обидела Артура Герасимова или кого-то в зале, в Украине" - Юлия Тимошенко Как полиция ведет себя с простыми гражданами, ночью, когда их не фиксируют на видео - Это элита! На службу набрали лучших! Редкое видео: Савченко в военной форме на Майдане (видео) "Не хотите дружить с Украиной, тогда мы поддержим РФ и будем вместе бороться с США" - Савченко предложила шантажировать Белый дом