Популярное Новое

Так вбивали твій народ... Це має знати кожен Українець, що має мізки та серце! (відео)

15 ноября 2016 Просмотры 45592
Реклама

Так вбивали твій народ...

До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.

Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди...

Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям.

Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.

Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.

Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка...

І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід — їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Агония и истерика" - Только попробуйте Саакашвили задать неудобный вопрос и вы станете барыгой, ублюдком, тварью, порохоботом и слугой олигархов СУ-27 прополз: Видео маневра украинского истребителя на сверхнизкой высоте порвало интернет (ВИДЕО) "Они блокируют не "ОРДЛО", они блокируют нашу борьбу за восстановление территориальной целостности" - Порошенко Все подробности задержания "кассира Яценюка" Мартыненко: фото и видео "Толпы людей и драка с полицией" - Что за трэш происходил на Набережной утром в Днепре Хода нескорених 2016 (мурашки по коже...) СРОЧНО! Эксперты призывают всю Украину не платить олигархам за коммуналку (ВИДЕО) "Мне на ваше МВД пох*й": В Харькове патрульные нарвались на пьяного хама за рулем Rolls-Royce Полицейские скоро будут ездить на ЗАЗ VIDA и Forza с ГБО - Копов будут бояться как огня, смертники на дороге, мля...