Популярное Новое

Так вбивали твій народ... Це має знати кожен Українець, що має мізки та серце! (відео)

15 ноября 2016 Просмотры 45814
Реклама

Так вбивали твій народ...

До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.

Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди...

Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям.

Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.

Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.

Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка...

І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід — їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...


Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Это не мое, мне подбросили, на самом деле я живу на одну зарплату" - И это главный антикоррупционер СБУ... бл#дь... "Не удивлюсь, если Пинчук инвестирует в Валдайский форум Путина или делает взносы в "Единую Россию" - Журналист "Это - судилище над Майданом, так как всех виновных, кроме Януковича можно допросить - они все сидят во власти" - Юрий Касьянов "Не засовуйте язика кожен собі в з*дницю, а приєднуйтесь до блокади!" Олександр Шевченко звернувся до депутатів (відео) "Умножу на ноль" - Червоненко пригрозил политологу за публикацию о потасовке на АЗС. Опубликовано видео "Нормально все! Адреналин валит" - Бойцы АТО рассказали о крайне рискованном приеме, который они применяют на Донбассе "Лично мне - что эта вода есть, что нет. Слава Богу, Путин нас не бросил" - Жительница северного Крыма Из ФСБ в СБУ: новое место работы Богданова вызвало дискуссию в сети "Пытались превратить Авдеевку в ад" - Порошенко жестко ответил на инсинуации России