Популярное Новое

"За#бок бл#ть!" Скрипін не витримав брехні Тетяни Чорновол, і "заматюкався" в прямому ефірі. Дивитись усім (16+)

17 марта 2017 Просмотры 246426
Реклама

 Нагадаємо, Тетяна Чорновол народний депутат України VIII скликання, українська журналістка. Знана в Україні за свої резонансні та ризиковані розслідування корупційних схем та політичні акції. У минулому — урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики та радник міністра внутрішніх справ України.

Наразі є членом депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт», комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, заступником голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин розкрадання державних коштів.


(Повне відео 16+] Тетяна Чорновол)


Відео з каналу: skrypin.ua

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Путин обещал полковника ФСБ: Арестович заявил о переезде в Россию "Я з цим козлом не буду говорити!" Скрипін не витримав, і накричав на Шуфрича в прямому ефірі, через його брехню (архівне відео) "Эта война выгодна и террористам и Порошенко!" - Игорь Луценко рассказал всю правду о блокаде железнодорожных путей на Донбассе Савченко выезжала задом на большой скорости и сбила женщину - В сеть попало видео момента ДТП Повне одужання від раку та інших хвороб: Наймолодший в Україні доктор наук зробила сенсаційне відкриття (відео) Убийство двух АТОшников в Днепре - Полиция назвала причину перестрелки Саакашвили лишили украинского гражданства СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ ПОЛИЦИИ! РЕПОСТ! Этой ночью ни в коем случае не отходите от детей, ДАЖЕ НА МИНУТКУ! "Не знаю, как я теперь буду жить без него" - Появилось видео, как вражеский снайпер застрелил украинского солдата