Популярное Новое

Якщо Гіві дійсно вбили, то це і добре і погано. - Семенченко

08 февраля 2017 Просмотры 828
Реклама

Якщо Гіві дійсно вбили, то це і добре і погано. Добре то що тепер моторолеру не треба сумувати у пеклі на самоті. Удвох веселіше. Добра справа.

Чому погано? Ні, не в тому річ що краще б судити. Наші "судді" його швидше за все відпустили б. Адже жоден регіонал, жоден російський найманець, жоден керівник "беркута" за три роки війни не сів.

Так в чому ж погана сторона? Давайте подивимося на речі реально. Лідерів російських найманців прибирає ФСБ. Для чого? Неслухняні? Да ладно... Просто ці люди уособлюють собою всі жахи війни, всі злочини бойовиків 14-15-16 років. Всі вбивства українців, тортури, гради, муки наших полонених все це пов'язується з ними. Тому коли говорять про Мінськ, народ починає кричати -" кому амністію", цим? Гіві, Мотороллам, Бетменам? Кого виберуть народними депутатами і суддями і міліціонерами? Цих? Гіві, Моторолл, Мозкових? #Зрада! Геть, ганьба! Владу на гилляку!

А що тепер? А немає тепер символів вбивств і тортур. Немає не Гіві, ні моторолера ні мозгового. А Захарченко і Плотницький поїдуть. У РФ. Чи Венесуелу. І все.
А ці, що залишилися, адже вони типу не вбивали, а просто стояли на блокпостах. Ось їх ми і амнистируем. І будемо робити з ОРДЛО Чечню. Як Путін. З армійськими корпусами переробленими у народні міліції. І продовжувати воровать мільярдами тільки вже під крильцем Путіна. Але в вишиванці і з "жити по новому". А замість титушек і "беркута" - "народні міліціонери" з ОРДЛО. Ну ті що типу не вбивали і тепер типу "наші люди".

Я б аплодував смерті Гіві якщо б його повісили на центральній площі Донецька за рішенням чесного ( без лапок) українського суду. Я би плескав у долоні якби його ліквідували б наші українські сили спецоперацій. Але аплодувати спецоперації ФСБ я не буду.

Так що обійдемося без оплесків. Здох і чорт з ним. Але ви просто подумайте над тим для чого ця смерть ФСБ. І що буде далі.

Хоча що буде далі, багато в чому залежить і від нас з вами. Майбутнє не визначено.

Давайте зробимо все для того воно було українським. Ветераны з Штаб блокади торгівлі з окупантами чекают вас в Лисичанську і Бахмуті.


Семен Семенченко
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Вычислили скандальную Дееву" - Российский канал отличился откровенным фейком 22-летняя автоледи сняла свою смерть на камеру: устроила смертельное ДТП во время трансляции в Сети (видео) Автомат Калашникова это - унылое г@вно ватников, или как делаются сюжеты на Мордор ТВ! (видео) "Этих деб#лов не учат ключами или отмычками пользоваться, только крушить и ломать". Обычный рабочий день русского спецназа Хит сезона! На словах: "Украина и Россия - друг без друга нам нельзя!" - рухнула сцена. "Даже природа против этой дружбы!..." "Скоро Крым и Донбасс вернется в Украину... Путину пи$д#ц до конца лета и нам всем тоже" - Россиянин предрекает ужасное будущее "России нужно мясо, просто тупое мясо" - Кремлевские маньяки готовят молодое поколение к дальнейшему "собиранию земель" Путин, помнишь недавно маленький сирийский мальчик умирая сказал, что передаст Алаху о твоих преступлениях в Сирии.... Появилось видео инцидента с украинским флагом на Марше независимости в Польше