Популярное Новое

Збираємо валізи! Європарламент підтримав «безвіз» для України. І ось, як це було (відео)

06 апреля 2017 Просмотры 679
Реклама

Європейський парламент на засіданні у Страсбурзі 6 квітня підтримав надання Україні безвізового режиму з ЄС. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, рішення підтримав 521 європарламентар, проти були 75, 36 – утрималися.

За повідомленням кореспондента, посли ЄС тепер розглянуть це питання 26 квітня.

5 квітня Європейський парламент провів дебати щодо надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом.

Після голосування у Європарламенті наступними кроками стануть голосування в Комітеті постійних представників (COREPER) і потім на Раді міністрів ЄС.

В ЄС раніше заявляли, що Україна може отримати безвізовий режим з ЄС наприкінці червня.

Угода про лібералізацію візового режиму буде поширюватися на всі країни ЄС, окрім Великобританії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять в ЄС, – Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії.

Крім того, 6 квітня в Європарламенті заплановані дебати і голосування щодо резолюції щодо останніх подій у Білорусі, а також резолюції щодо арештів у Росії.ї

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Переаттестованный боец "Беркута" разбил автоматом в автомобиле окно при содействии Черновицких патрульных полицейских. "Гиви следующий!" Террорист сделал видеообращение, он обещает уничтожить все города до Киева. Видео Не братские народы: посмотрите чем украинцы отличаются от россиян! Шокирующая правда нашего времени Скандал на Шустер live, Саакашвили дал проср#ться Евгению Червоненко. Видео Запомните, что такое - "русский мир"! Расскажите своим детям. Переведите иностранцу, запостите у себя в сетях, - Мирослав Гай Утро в Полтавском горсовете - Активисты не пускают сотрудников на работу и хотят видеть мэра Ледь сльозу не пустив, кримчанка розказала як живеться при РФ... Слабонервним не дивитись... "Слава Богу і спасіба Путіну..." "Не идти брат на брата" - Ляшко рассказал, как решить проблему с блокадой ОРДЛО “Ці воїни, зробили для України більше, ніж всі президенти, уряди й депутати разом взяті…” – Соломія Українець