Популярное Новое

Збираємо валізи! Європарламент підтримав «безвіз» для України. І ось, як це було (відео)

06 апреля 2017 Просмотры 671
Реклама

Європейський парламент на засіданні у Страсбурзі 6 квітня підтримав надання Україні безвізового режиму з ЄС. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, рішення підтримав 521 європарламентар, проти були 75, 36 – утрималися.

За повідомленням кореспондента, посли ЄС тепер розглянуть це питання 26 квітня.

5 квітня Європейський парламент провів дебати щодо надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом.

Після голосування у Європарламенті наступними кроками стануть голосування в Комітеті постійних представників (COREPER) і потім на Раді міністрів ЄС.

В ЄС раніше заявляли, що Україна може отримати безвізовий режим з ЄС наприкінці червня.

Угода про лібералізацію візового режиму буде поширюватися на всі країни ЄС, окрім Великобританії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять в ЄС, – Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії.

Крім того, 6 квітня в Європарламенті заплановані дебати і голосування щодо резолюції щодо останніх подій у Білорусі, а також резолюції щодо арештів у Росії.ї

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Сделано в Украине. Это вам не русская картонная "Армата" (видео) "Наемники, радикалы блокируют ОРДЛО, чтобы подорвать энергетическую независимость страны" - Видео от Семенченка Полицейские Чип и Дейл спешат на... Да нет, просто развлекаются от скуки - Гонки на приусах по оживленному городу. РАССТРЕЛ ПОЛИЦЕЙСКИХ: ИЗВЕСТНАЯ ЧЕЧЕНКА ИЗ СИЛ АТО УКАЗАЛА НА РОКОВОЙ МОМЕНТ СБУ задержала снайпершу "ДНР", которую тренировал российский спецназ "Рашисты поймали хохла и сами себе рассказывают, какие они классные" - На росТВ устроили антиукраинскую вакханалию В результате взрыва найденной во дворе гранаты погиб 12-летний школьник в Угледаре Кремлевские пропагандисты случайно раскрыли позиции российских военных на Донбассе Ходаковский выложил видео с скандальным полковником Голубаном в составе сепаратистского батальона "Восток" (видео)