Популярное Новое

Збираємо валізи! Європарламент підтримав «безвіз» для України. І ось, як це було (відео)

06 апреля 2017 Просмотры 673
Реклама

Європейський парламент на засіданні у Страсбурзі 6 квітня підтримав надання Україні безвізового режиму з ЄС. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, рішення підтримав 521 європарламентар, проти були 75, 36 – утрималися.

За повідомленням кореспондента, посли ЄС тепер розглянуть це питання 26 квітня.

5 квітня Європейський парламент провів дебати щодо надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом.

Після голосування у Європарламенті наступними кроками стануть голосування в Комітеті постійних представників (COREPER) і потім на Раді міністрів ЄС.

В ЄС раніше заявляли, що Україна може отримати безвізовий режим з ЄС наприкінці червня.

Угода про лібералізацію візового режиму буде поширюватися на всі країни ЄС, окрім Великобританії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять в ЄС, – Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії.

Крім того, 6 квітня в Європарламенті заплановані дебати і голосування щодо резолюції щодо останніх подій у Білорусі, а також резолюції щодо арештів у Росії.ї

Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Саакашвили и Шустер поставили на место бывшего регионала Гончаренко. Видео "В#та обс#рается от злобы и завести" - "Нищие х#хлы" за девять минут раскупили все авиабилеты в Европу на 11 июня, первый день безвиза "Скажіть, будь-ласка, ви зі мною будете говорити на українській мові , чи на псячій дальше?" - Герой АТО влаштував скандал в магазині Жадность погубила.. . - Работает ДВБ. Видео задержания НОВЫХ ПОЛИЦАЕВ на взятке. "Героя в блестящих доспехах мы потеряли" - адвокат Новиков о Надежде Савченко В Генеральной прокуратуре рассказали, когда в США завершится процесс над Лазаренко и вернут деньги в Украину "Украинский язык - это хрюканье и рвота" - Депутат от «Оппблока» пожаловалась на власть в российских новостях (Видео) "Появилось видео эксперимента, на котором киллеры показали, как убивали журналиста-майдановца Сергиенко Что тут можно сказать? Соколы ВС ВСУ рулят! - Вид от первого лица из кабины Су-25 во время полёта "тройкой" и low-pass