Популярное Новое

З'ЯВИЛОСЯ ПРОНИКЛИВЕ ВІДЕО ДО ДНЯ ЗАСНУВАННЯ 3-ГО ПОЛКУ СПЕЦПРИЗНАЧЕННЯ - МУРАШКИ ПО ШКІРІ...

06 октября 2016 Просмотры 1313
Реклама

Саме цей полк першим почав боронити Донецький аеропорт і проривати коридори із Іловайського котла.

В теплому Криму було закладено фундамент нинішньому 3-му полку спецпризначення. Відео до дня заснування полку опублікував користувач Ігор Токар у відеохостингу YouTube, передає 24-online з посиланням на 5 канал.

Говорити про легендарність, відвагу та герозм цих хлопців не вистачить слів – їх подвиги красномовніші. Саме вони першими стали боронити Донецький аеропорт, вони проривали коридори із Іловайського котла, вони забезпечували відхід із Дебальцевого, вони були в оточенні на Савур-Могилі.

На відео закадровий голос українського актора Олексія Горбунова читає вірш Михайла Старицького 1882 року.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Турист из Москвы попал во Львов... Что там с ним происходило не может представить никто. Смотрим "Ніч яка місячна" - Відомий французький виконавець чуттєво виконав популярну українську пісню Как нужно разговаривать с ГАИ когда ты едешь на авто иностранной регистрации. Видео Крутой водитель на джипе хотел поговорить по мужски, но не на того нарвался. Видео "Абсолютно разные" - Актер "Квартала 95" Евгений Кошевой показал своих любимых женщин "Наповніть їхні серця надією" - Посол Ватикану попросив українців про "особливе послугу" "Умный в гору не пойдет, умный гору обойдет" - Один из ослов оказался гораздо умнее своих товарищей и помог им пройти через забор Водитель думал если парень на велосипеде, то он неудачник. Видео о том, как не нужно относиться к велосипедистам "Ми живемо в Україні, п'єм горілку, ріжем свині, в нас достаток на столі, йдіть ви на#уй м0скалі!" - "Звернення до руськіх"