Популярное Новое

"Ми жебраки": польські політики шоковані українськими мільйонерами у ВР (відео)

09 декабря 2016 Просмотры 167
Реклама
Польські депутати у 5 разів бідніші за українських народних обранців. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Незважаючи на те, що у Польщі парламентарі, урядовці та навіть президент отримують більші зарплати, їхні статки набагато скромніші. Про маєтки та гроші законодавців можна дізнатися прямо на сайті Сейму. Задекларована готівка, мощі і храми українських законодавців у поляків викликають шок.

Кореспондент ТСН за результатами дослідження вартості речей і майна польських можновладців прийшла до висновку, що марно шукати люксові бренди одягу і дорогі автівки у представників влади Польщі. Найдорожча автівка, яку вдалося знайти під Сеймом, коштує не більше 40 тисяч доларів. Решта депутатських машин – це старі іномарки, на яких їздять і звичайні поляки. За словами депутатів, у Сеймі важко заробити гроші, адже політика в цій країні – «не місце, де водяться великі гроші».
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Боитесь ли вы потерять Путина?" - опрос россиян "И не убежал, и не струсил, как ваши бандерлоги!" Как в Россию из Украины везли груз 200. Видео 18+ Нет слов! Позорище! Шикарная иллюстрация богатого процветающего народа. Потеряно все, что отличает человека от животного... Карлику пришел конец! Доктор Лайтман поймал Путина на лжи. Детальный анализ мимики и жестов президента РФ (видео) Эфир телеканала Конгресса США внезапно был прерван трансляцией Russia Today "Им нравилось когда Обама был у власти. Правила игры изменились! Теперь Россия начала бояться и уважать США" Америка завидуй! Россия поставила новый рекорд по метанию г#вна! Видео Путин, помнишь недавно маленький сирийский мальчик умирая сказал, что передаст Алаху о твоих преступлениях в Сирии.... "Лавров сдал Путина и Шойгу как стеклотару! Деб#л мля!" - Министр признался, что Россия воюет в Донбассе