Популярное Новое

Замість суконь і лімузинів: у Харкові школярі відмовились від випускного і віддали 150 тисяч гривень хворим дітям (відео)

25 мая 2017 Просмотры 50
Реклама
Учні 11 класу однієї з приватних шкіл Харкова вирішили витратити гроші, які призначалася на випускну вечірку, на допомогу хворим дітям.

Батьки випускників школи третій рік поспіль переказують гроші, які зазвичай витрачають на вбрання, святковий стіл та розваги, до дитячого кардіоцентру, йдеться в сюжеті ТСН.

"Гроші не дитячі, гроші батьківські. Я маю переконати тата і маму дістати ці гроші з кишені та витратити на таку справу. 

Тому ми через дітей намагаємося, виховуємо батьків також", - розповів директор школи Олександр Макогон.

Випускники ж кажуть, що після ЗНО планують влаштувати скромне свято в повсякденному одязі. 

"Буде ще багато свят. Коли дивилися на цих діток, які хворіли, було шкода. Думки про сукні вже не приходили. 

Врятувати життя - це вчинок гідний", - зазначає учениця 11 класу Маша Титченко.

Зазначається, що цього року випускається 36 учнів. Вони зібрали вже понад 150 тисяч гривень, і кажуть, що кошти ще збирають. 

Дізнавшись про акцію випускників, внески роблять і батьки інших школярів.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Внимание! Это генально! Внутри капсул лечебный газ! "- В аптеках появились лекарства, которые не имеют никаких побочных эффектов Российские туристы на танках в степи на Луганщине занесли растения из флоры Бурятии, которых раньше там не было "Свой парень! Умного человека интересно послушать!" Зеленский по душам пообщался из Саакашвили. Видео "Уголь составляет лишь 20% среди товаров, перемещаемых через линию разграничения" - Парасюк о блокаде ЖД в Луганской обл Зеленский пояснил суть шутки, из-за которой разгорелся скандал "Прячьте мальчиков в трусиках и дедушек с конфетками в подвалы! Каратели хунты теперь прямо на голову могут свалиться!" Вы будете удивлены: иностранцы рассказали о Киеве, украинской кухне и киевлянах (видео) СРОЧНО! Допрос Януковича в суде по делу "беркутовцев", он попросил провести допрос именно сегодня: видео трансляция "І нехай москалі заздрять": Ракета з українським двигуном вивела на орбіту космічні апарати Google. Відео