Популярное Новое

"Сиджу за будинком захищаю братський народ... І тут чоловік десять... Навіть дупу підтерти не встиг" - Агєєв пояснив, як потрапив в полон

10 июля 2017 Просмотры 328
Реклама

"Все сталося несподівано. Я тільки прокинувся, було заступати на чергування. Вийшов в туалет за огорожу будинку. І так вийшло, що в той момент подивився направо, і група вже стояла за 7-10 метрів. Людей десять.

Мені вже не було куди діватися. Ні зброї, нічого не схопити. А вони сказали: "Лягай! Де зброя?". Я кажу, що немає зброї з собою. Поклали мене на землю, а інших хлопців почали кликати. Сказали, якщо ті не вийдуть, вони просто вб'ють мене.

Може, хлопці відкрили б вогонь ... Може, мене пожаліли. Вийшли всі "- Російський контрактник Віктор Агєєв, який воював на Донбасі в складі терористів" ЛНР ", розповів про те, що українські військові, які взяли його в полон, застали його групу зненацька, передає varota з посиланням на ТСН.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

В сети показали шокирующее видео, снятое в окопах у боевиков ДНР (18+) «Ты будешь страдать, с*ка»: ВИДЕО закрытого заседания по «Торнадо» “Ці воїни, зробили для України більше, ніж всі президенти, уряди й депутати разом взяті…” – Соломія Українець "Савченко на Майдане" - Появилось новое видео во время столкновений на Грушевского "Дайте приказ - и через несколько часов морги Донецка будут забиты сепарами!" Террористы РФ попали в потенциальный котел (видео) Выступление Дмитрия Яроша в Ивано-Франковске, запрещенное для просмотра россиянам "Этот факт просто не может не радовать" - ВСУ "засветили" автоматизированные комплексы разведки "БАЗАЛЬТ-ЛПР" Для чего нужна блокада Донбасса: СБУ перехватила разговор Захарченко о фейковом ультиматуме Украине. Видеофакт Замість суконь і лімузинів: у Харкові школярі відмовились від випускного і віддали 150 тисяч гривень хворим дітям (відео)