Популярное Новое

Пане прем'єр Вам не набридло брехати? (відео)

08 марта 2017 Просмотры 393
Реклама

Гройсман не втомлюється дивувати. Сьогодні знову заявив про те, що "Україна встає з колін, а Блокада негативно впливає на економіку".

Гройсман не втомлюється лякати. "За Блокаду заплатить кожен українець своїми відповідними втратами".

Пане прем'єр Вам не набридло брехати?

Спочатку ви розповідали українцям що це "просто піар". Потім ви розповідали, що "всі замерзнуть". Потім в хід пішли страшилки про відключення. Далі "наші люди" позбувшись роботи повинні були піти в ряди бойовиків і вбивати українців. Потім ви лякали народ "надзвичайним режимом в енергетиці", потім "націоналізацією українських підприємств", Потім Захарченко разом з Плотницьким оголосили Україні свою фейковую блокаду. Потім... Не набридло?

Гройсман, поклавши руку на серце хоч одна ваша загроза здійснилася? Все виходило навпаки. Я про це вже писав. 
З останніх новин: Ахметов вилетів з ТОП 500 мільярдерів, лідери російських найманців втратили доходи, а по всій Лугандонии проходять страйки з жорсткими вимогами до псевдовлади.

Та ще забув, ось вам вишенька на торті. Із-за НАДЛИШКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ в Україні відключений блок ЗАЕС. Великий шрифт використовую спеціально для колишнього працівника Вінницького ринку який став найбільшим "фахівцем" в економіці.

Іноді краще жувати ніж говорити, пане прем'єр-міністр. Зав'язуйте з гучними заявами. Народ вже перестав сміятися. Він просто гомерично регоче. І до речі, змініть піарників. Це Росія постійно "вставала з колін". А Україна на коліна ніколи не вставала. Візьміть у прес службу на роботу українців. Більше буде користі...


Семен Семенченко
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Изнасилование, пытки, грабежи: Обнародованы фрагменты видеозаписи закрытого судебного заседания по делу "Торнадо" Задержания крымских дезертиров - СБУ обнародовала видео Трудно поверить, но журналист нашел село в Закарпатье, где не понимают украинский язык. Видеофакт ТОП-5 поражений террористов на Донбассе - История боев в которых родилась новая Украинская Армия и умер миф о непобедимости РФ "Рано или поздно Украина и Россия окажутся за столом переговоров. Мы должны сломить в себе гордыню" - Кива о России "Год-полтора не просили взяток на таможне" - Одесский бизнес о Саакашвили Революция в Крыму! Админ граница в Украину закрита, там слышны вистрели, восстали местние казаки! Джанкой и Армянск оцепили большие групи российских войск (Видео) "Миф о 86% поддержки Путина развенчан" - Александр Сотник Ви будете дуже здивовані, коли дізнаєтесь, ким працює зараз цей «беркутівець»