Популярное Новое

Пане прем'єр Вам не набридло брехати? (відео)

08 марта 2017 Просмотры 419
Реклама

Гройсман не втомлюється дивувати. Сьогодні знову заявив про те, що "Україна встає з колін, а Блокада негативно впливає на економіку".

Гройсман не втомлюється лякати. "За Блокаду заплатить кожен українець своїми відповідними втратами".

Пане прем'єр Вам не набридло брехати?

Спочатку ви розповідали українцям що це "просто піар". Потім ви розповідали, що "всі замерзнуть". Потім в хід пішли страшилки про відключення. Далі "наші люди" позбувшись роботи повинні були піти в ряди бойовиків і вбивати українців. Потім ви лякали народ "надзвичайним режимом в енергетиці", потім "націоналізацією українських підприємств", Потім Захарченко разом з Плотницьким оголосили Україні свою фейковую блокаду. Потім... Не набридло?

Гройсман, поклавши руку на серце хоч одна ваша загроза здійснилася? Все виходило навпаки. Я про це вже писав. 
З останніх новин: Ахметов вилетів з ТОП 500 мільярдерів, лідери російських найманців втратили доходи, а по всій Лугандонии проходять страйки з жорсткими вимогами до псевдовлади.

Та ще забув, ось вам вишенька на торті. Із-за НАДЛИШКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ в Україні відключений блок ЗАЕС. Великий шрифт використовую спеціально для колишнього працівника Вінницького ринку який став найбільшим "фахівцем" в економіці.

Іноді краще жувати ніж говорити, пане прем'єр-міністр. Зав'язуйте з гучними заявами. Народ вже перестав сміятися. Він просто гомерично регоче. І до речі, змініть піарників. Це Росія постійно "вставала з колін". А Україна на коліна ніколи не вставала. Візьміть у прес службу на роботу українців. Більше буде користі...


Семен Семенченко
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Иди сюда нах#й! Я тебя сейчас на окопы отправлю!" - Террористы "ДНР" проводят "воспитательную" работу с гражданами "республики" «Я схвалюю дії Національної поліції по розблокуванню руху потягів на Донбасі», – депутат фракції БПП Іван Вінник (відео) Россия хочет внезапно ударить по Киеву В сеть попало видео драки в Днепровской мэрии "Мы скрываем свои потери, чтобы не было стыдно..." -Доброволець из России воюющий на Донбассе, жалуется на тяжелую судьбу террористов "Организация ядерных ежей" - В Запорожье волонтеры жестко потроллили "слепую" миссию ОБСЕ Депутат Николай Скорый назвал флаг Украины "бандеровским, с которым немцев встречали" - Давайте сделаем этого п...... популярным! "У подстреленного Пашинским мужчины есть защитники в Москве" - Геращенко "Кто большая мр@зь - те, кто организовывают скорбь по разнарядке или за деньги, или те, кто согласен так скорбить?" - Концерт, Карл!