Популярное Новое

«Я схвалюю дії Національної поліції по розблокуванню руху потягів на Донбасі», – депутат фракції БПП Іван Вінник (відео)

14 марта 2017 Просмотры 357
Реклама

«Я схвалюю дії Національної поліції по розблокуванню руху потягів на Донбасі. Блокування залізничних шляхів є злочином і відбувалося всупереч національним інтересам України. Саме тому поліція виконала свій обов’язок. Поліція не отримала суспільного опору, як деякі політики розповідають у парламенті.

У затриманих учасників акції вилучено незаконну зброю та гранати. Заходи з вилучення зброї були передбачені регламентом проведення антитерористичної операції та законом про боротьбу з тероризмом. Тепер робота українських ТЕС відновиться, Україна не втратить 16 млрд грн податків, які сплачують українські підприємства на непідконтрольних територіях. Ми будемо і в подальшому виснажувати нашого ворога, тому що за рахунок підприємств Донбасу наповнюється український бюджет, фінансується українська армія, яка буде звільняти українські території від ворога. Мені здається, це абсолютно правильний підхід, який треба застосовувати і до будь-якого російського бізнесу на території України. Російські банки треба змушувати працювати на бюджет України», – народний депутат фракції БПП Іван Вінник.


Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Быстро же вы очухались, *уки!" - "*Оппоблок" в Мариуполе попался на скандальной агитации жителей В Киеве камеры засекли убийство мужчины средь бела дня (ВНИМАНИЕ! ВИДЕО 18+) "Грабят, убивают, распинают, но пенсию хунта должна платить вовремя" - В Марьинке задержали героиню пропагандистского сюжета росСМИ из Дебальцево "Е#ать там пацаны сверху сидели!" Появилось уникальное видео как ВСУ уничтожили танк террористов (18+) Пусть Самойлову в аэропорту встретит сотня покалеченных бойцов АТО – Орест Лютый «Это конец, сегодня нас всех выбьют!» — паніка у сєпаратистів, пишуть що ЗСУ прорвались біля Докучаєвська В результате взрыва найденной во дворе гранаты погиб 12-летний школьник в Угледаре Поїзд Солотвино-Львів: прихована зйомка шокувала всю країну, такого ви ще не бачили... "Какой ты на х*** офицер?" - За угрозы Захарченко украинским семьям Савченко сделала заявление на камеру