Популярное Новое

«Я схвалюю дії Національної поліції по розблокуванню руху потягів на Донбасі», – депутат фракції БПП Іван Вінник (відео)

14 марта 2017 Просмотры 359
Реклама

«Я схвалюю дії Національної поліції по розблокуванню руху потягів на Донбасі. Блокування залізничних шляхів є злочином і відбувалося всупереч національним інтересам України. Саме тому поліція виконала свій обов’язок. Поліція не отримала суспільного опору, як деякі політики розповідають у парламенті.

У затриманих учасників акції вилучено незаконну зброю та гранати. Заходи з вилучення зброї були передбачені регламентом проведення антитерористичної операції та законом про боротьбу з тероризмом. Тепер робота українських ТЕС відновиться, Україна не втратить 16 млрд грн податків, які сплачують українські підприємства на непідконтрольних територіях. Ми будемо і в подальшому виснажувати нашого ворога, тому що за рахунок підприємств Донбасу наповнюється український бюджет, фінансується українська армія, яка буде звільняти українські території від ворога. Мені здається, це абсолютно правильний підхід, який треба застосовувати і до будь-якого російського бізнесу на території України. Російські банки треба змушувати працювати на бюджет України», – народний депутат фракції БПП Іван Вінник.


Джерело

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

“Я закрыл для себя Украину – пока там не сменится власть”: российский певец Буйнов сделал наглое заявление в адрес Украины находясь в Донецке В прямом эфире ведущая "вжарила" стихотворение про м0скалей! - У в@ты пукан бомбит не по детски В Одессе - потасовка на ватн*м митинге, есть задержанные - "Правый сектор" объявил мобилизацию Боевик «Торнадо» выдал шокирующую информацию: Копы в Днепре были убиты спецслужбами, чтобы раздуть полномочия Нацгвардии и полиции "Он проиграл, и он это понимает" - Психиатр объяснил, почему у Путина нет будущего Найбагатше українське село знайшли на Заході України (ВІДЕО) "Украинские граждане должны жить на 7 лет дольше, чем они живут сегодня" - Гройсман о медреформе Доктор Комаровский обратился к русским: "Ребята, никто в моей Украине не мешает мне говорить на русском языке" (видео) "Уволили" - Савченко исключена из фракции "Батькивщина"