Популярное Новое

"Кубаньнаш? А где кокошники, почему хунтовские песни поют?" - Українців потішили колядки "нещасних людей" у Росії

10 января 2017 Просмотры 1951
Реклама

У мережі набирає популярності відео зі святкуванням Різдва в селі Відродження, що на Кубані, яке супроводжується українськими традиціями та звичаями, передає 24-online з посиланням на obozrevatel.

На відео видно, що жителі Кубані святкують Різдво з вертепом, співаючи українські пісні, зокрема "Над вертепом зірка ясна світу засіяла", та розповідаючи колядки.

"Дайте ковбасу – я додому віднесу. Дайте другую – я поколядую", – розповіла одна з дівчаток.

Відео спричинило ажіотаж у мережі. Більшість користувачів соцмережі Facebook не стримують свого захвату від побаченого.

"Українська Кубань колядує", – написав журналіст Михайло Голуб на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, опублікувавши відео.

"У сюжеті прекрасно все. Чудові "русскіє" колядки та кубанський ансамбль "Щедрик" і, звісно ж, виключно русскій язик. Короче, #Кубаньнаш" – написав журналіст Євген Будерацький.

"Кубаньнаш", – так прокоментував відео редактор Ігор Соловей.

Відео викликало бурхливу реакцію на Уoutube. Якщо деякі з коментаторів зазначили, що Кубань – це Україна, то інші назвали людей, які так відзначають Різдво, перевертнями.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Білий пан" знущався над жінками та дітьми: Як в Мексиці до напівсмерті відлупцювали московського неонациста (відео) История крымского ватника, на это можно смотреть вечно. Видео Ну что, господа ватники, смотрите как как Хрущёв «подарил» Украине Крым. Видео Поклонникам Путина к просмотру! С кем на самом деле воюет армия России ?! Прекрасное видео... "Какая несправедливость. Песков отнял свитер у Путина" - Сети позабавило новое видео с лидером РФ, на котором Хулия делает ему подарок Запрещенные фото из СЕВЕРНОЙ КОРЕИ (За них САДЯТ!!) "ВЫ КТО ТАКИЕ...?!" Аксенова взбесили вопросы европейских журналистов на РоссТВ. Видео Погибли 20 человек: в Турции разбился туристический автобус, жуткие видео с места ЧП "Чтобы всегда было под рукой" - В РФ на сайте свердловского правительства размещена ссылка на московских проституток