Популярное Новое

"Кубаньнаш? А где кокошники, почему хунтовские песни поют?" - Українців потішили колядки "нещасних людей" у Росії

10 января 2017 Просмотры 1939
Реклама

У мережі набирає популярності відео зі святкуванням Різдва в селі Відродження, що на Кубані, яке супроводжується українськими традиціями та звичаями, передає 24-online з посиланням на obozrevatel.

На відео видно, що жителі Кубані святкують Різдво з вертепом, співаючи українські пісні, зокрема "Над вертепом зірка ясна світу засіяла", та розповідаючи колядки.

"Дайте ковбасу – я додому віднесу. Дайте другую – я поколядую", – розповіла одна з дівчаток.

Відео спричинило ажіотаж у мережі. Більшість користувачів соцмережі Facebook не стримують свого захвату від побаченого.

"Українська Кубань колядує", – написав журналіст Михайло Голуб на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, опублікувавши відео.

"У сюжеті прекрасно все. Чудові "русскіє" колядки та кубанський ансамбль "Щедрик" і, звісно ж, виключно русскій язик. Короче, #Кубаньнаш" – написав журналіст Євген Будерацький.

"Кубаньнаш", – так прокоментував відео редактор Ігор Соловей.

Відео викликало бурхливу реакцію на Уoutube. Якщо деякі з коментаторів зазначили, що Кубань – це Україна, то інші назвали людей, які так відзначають Різдво, перевертнями.

Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

Падение самолета с военными в России - Опубликованы свежие фото и видео Латыш "нагнул" ватников в эфире телеканала РФ: "Сунитесь к нам, как в Украину, получите так, что мало не покажется". "Это теракт" - Видео с важным заявлением одиозного политика РФ о причине катастрофы Ту-154 опубликовано в сети "Теперь я видел все!!!" - Вы можете сказать после просмотра этого видео... "Самый крупный сговор в истории России" - Повар Путина грабил армию РФ на миллиарды рублей Адекватный аналитик из РФ разнес в пух и прах ватного ведущего в прямом эфире (Видео) "Это Обама решил напоследок напакостить. Когда он уже уйдет..." - Смелая российская телеведущая Мария Лондон "прошлась" по Путину "Не имеющие аналогов в мире сорокалетние Су-24 напугали трусливых янки!" Скандал вокруг поведения сына Трампа на инаугурации получил продолжение...