Популярное Новое

БРАВО! Ляшко розгромив соцмережі висловленням про безвіз для українців (відео)

28 ноября 2016 Просмотры 1784
Реклама
Не безвіз, а безхєр і безліс - ось що українці отримають, якщо будуть погоджуватись на всі вимоги Євросоюзу, озвучені на останньому саміті Україна – ЄС у Брюсселі. Так різко лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112» висловився щодо умов отримання Україною безвізового режиму.

«Чому українці повинні бути заручниками чиїхось виборів? Нам же війна на Донбасі, окупація Криму, складна економічна ситуація не заважають виконувати всі вимоги Євросоюзу. Не зважаючи на проблеми, ми всі 144 вимоги виконали. Вони це визнали. А якщо визнали, то тримайте слово. Мені ця історія з безвізом нагадує Будапештський меморандум, коли ми так само підписали папірець в обмін на здачу третього у світі ядерного потенціалу. Нам обіцяли гарантії недоторканності, суверенітету, відсутність економічної блокади. Але сьогодні вони соромляться навіть згадувати про цей документ. Тому ми повинні почати роботу по відновленню ядерного потенціалу», - заявив Ляшко.

Політик переконаний, що у світі поважають тільки сильних, а українці не повинні бути жебраками. Тому Україна має рішуче відповісти на затягування прийняття рішення про безвіз.
 
«Європейці в Україну їздять без віз з вересня 2005 року. Нам же 12-й рік обіцяють безвізовий режим, якого досі немає. Вважаю, що Петро Порошенко має поставити питання руба – якщо до Нового року не буде безвізу для українців, ми повинні з 1 січня 2017 року скасувати безвіз для європейців. Якого чорта до нас бомжі, біженці, терористи або педофіли за нашими дітьми їдуть і візи не беруть? Не має безвізу для українців - не повинно бути і для ЄС», - заявив нардеп.

Обурює лідера фракції Радикальної партії і те, що в обмін на безвіз Україна має скасувати мораторій на вивезення лісу-кругляка. Політик переконаний, що це – неприпустимо.
 
«Хрена вам, а не нашого лісу. Свій рубайте. До речі, ми ж заборонили вивіз лише необробленого лісу. Тож якщо ви хочете отримати наш ліс, привозьте сюди деревообробне обладнання, давайте робочі місця, платіть нормальні зарплати, податки і вивозьте меблі, паркет, дошку, оброблену деревину. А вони хочуть, щоб робочі місця мали європейці, а українці бамбук курили», - наголосив політик.

Розкритикував Олег Ляшко і позицію Петра Порошенка на саміті Україна – ЄС. Політик переконаний, що Глава держави не має права погоджуватись на такі антиукраїнські пропозиції.
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Это хорошо, а главное правильно!" - После инцидента в Раде Парубий решил обязать нардепов выступать на украинском языке Два "недоросса" обратились к "бандеровцам" (видео) "Нам нужно учиться у кац#пов! Давайте будем хорошими учениками!" - Урок ненависти от Корчинского Вот почему Аваков хочет запретить снимать действия полицейских на видео - "Просто нет слов.. Прошу прощения за свои эмоции" (18+) Как русские своих бросают - ликвидация снайпера и звонок беглому командиру роты "Российский великодержавный шовинизм – это такая зараза, как фашизм" - Мухарский раскрыл код "русского мира" Странно: Трамп выигрывает выборы и Саакашвили сразу подает в отставку и создает свою партию. Эксклюзивное видео Дело об убийстве в Кривом Озере передано в суд - Прокуратура просит максимальные наказания для подсудимых "Цвет банта ему не нравится! Автомат в руки и на фронт!",- Колоритная одесская продавщица ловко поставила покупателя на место (16+)