Популярное Новое

"Якби не українська мова Джамали в журі, я б думав, що веду відбір десь у Таганрозі" - Притула про "Євробачення" (відео)

03 апреля 2017 Просмотры 189
Реклама
Члени журі національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення" гідні поваги, а кандидат від України – справедливий вибір. Про це шоумен Сергій Притула написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Сергія Притули, Андрій Данилко, якого часто критикували упродовж нацвідбору, – великий молодець. Але під час критики Міли Нітіч він погарячкував.

"Улюблена тема для "с*ачу"! Той не такий, та "вся в бєлом", той у слові "украинском" робить наголос на "укрАинском". Ну, от конкретно за цей наголос дрючте Данилка в хвіст і в гриву! Може, допоможе з наголосами! Але по питаннях профпридатності… Ну, чоловік максимально на своєму місці! Так, він говорить те, що не подобається глядачам чи конкурсантам.

За діалог із Мілою Нітіч я взагалі на нього образився. Можна було сказати все те ж саме, але трошки іншими словами. Зрештою, вона дівчинка. Але загалом Андрій дуже великий молодець. Насамперед, як ветеран Євровізії!" – написав Притула.
На його думку, Джамалі "пощастило найбільше".

"Джамалі пощастило найбільше. По-перше, вона переможниця минулорічного Євробачення. А переможців, як відомо, не судять. По-друге, вона єдина серед членів журі, спілкувалась українською. Дівчинка з Криму. Для якої рідна – татарська, мова щоденного спілкування – російська.

Коментувала все – українською. За що їй велика шана і низький уклін, бо, іноді, якби не її українська, я б думав, що веду відбір десь у Таганрозі. Цим Джа ще раз "підірвала мережу", в сенсі прихильності глядацької та інтернет-аудиторії, яка чітко компілює поняття "українське" (національний відбір) і українську мову. Джа у журі була справжньою. Навіть тоді, коли не хотіла", – висловився Притула.
Реклама
Реклама

Вам также может понравиться

"Все правильно сделал!" Провокаторы хотели повыпендриваться над дальнобойщиком, смотрите что из этого вышло. Видео Подаруймо шанс на життя Михайлу Кмицю - Просимо посприяти у наданні матеріальної допомоги усіх небайдужих людей. Как нужно разговаривать с ГАИ когда ты едешь на авто иностранной регистрации. Видео "Мира, согласия и процветания!" - Известный украинский баянист поздравил Грузию с Днем Независимости! "Не все во власти сволочи, попадаются и порядочные..." - Именно то громкое и скандальное интервью Сергея Притулы Невероятный выстрел на охоте на утку - Да этот охотник читер какой-то! Красава! Девушка потеряла сознание во время прыжка с парашютом ПАПАША МОЛОДЕЦ!!! "Спас" семью от беспредельщика на дороге. Видео 16+ Українські безвізові бабусі підкорили соцмережі! - Фолк-зірки полетіли на фестиваль у Будапешт